Křehké pečivo Campbells

Odhadovaný čas čtení: 1 min
Cambells Shortbread classic car packaging

Výzva

Campbells vyrábí křehké pečivo od roku 1830 a je nejstarší pekárnou ve Skotsku. Jako tradiční značka se společnost zaměřuje na vytváření prémiového křehkého pečiva pro dárkový trh a vyváží své produkty do celého světa.

Campbells se zabývá vývojem řady jedinečných produktových řad pro své křehké pečivo. Samotný obal považuje za nedílnou součást celkové přitažlivosti pro spotřebitele. Designy plechovek jsou specifické pro individuální publikum a společnost Tinware Direct spolupracovala s Campbells na vývoji všech jejích řad od His & Her Collection až po novinku na autobus.

Cambpells classic car shortbread tin.
Campbells 3D embossed tin packaging.

Naše řešení

Hluboká 3D embossová technika může být použita k tomu, aby balení získalo pocit pohybu. Pro kolekci klasických vozů Campbells jsme použili tento hluboký reliéf, takže každé auto vypadalo, že jede vpřed, aby se s vámi setkalo mimo samotný obal.

Pro jejich luxusní řadu plechovek klasický design využívající syté barvy a silné embosování činí produkt hmatovým, zve spotřebitele k dotyku a pomáhá plechovkám vyniknout na polici v místě prodeje.

Jedinečný design plechovek Campbells spolu s možností opětovného použití samotného plechu povzbuzuje spotřebitele k nákupu a sběru celé produktové řady.

 Odpověď Campbells Shortbread:

"Jako dlouholetý spokojený zákazník Tinware Direct mohu říci, že služba byla bezvadná, bez zmeškaných dodávek po mnoho let a bez výhrad bych je doporučil každému, kdo hledá spolehlivý a cenově dostupný dodavatel cínu."

Embossed tin packaging for Campbells Shortbread.

Mohlo by se vám také líbit Zobrazit vše

Heart shaped tin packaging

Kovové tóny: Nejlepší obal pro spotřebitele v EU

Podívejte se na důvody rostoucí obliby kovových obalů u vaší klientely.

Sustainability: protecting the environment

Volba udržitelného balení: klíčový krok k záchraně planety

Není to přehánění: správná rozhodnutí o balení mohou významně ovlivnit naše životní prostředí. Ať už jste vlastníkem malého podniku nebo součástí malého a středního podniku, na vašem výběru záleží....

Repurposed clip lid packaging

Odemykání potenciálu: 8 kreativních způsobů, jak přepracovat naše obaly

Vybrali jsme vzrušující nápady na recyklaci našich obalů, které můžete sdílet se svými zákazníky.