Lee filtry

Odhadovaný čas čtení: 1 min
Lee Filters packaging.

Lee Filters byla založena v roce 1967 a byla původní součástí skupiny, která se transformovala na Lee International. Společnost, kterou nyní vlastní Panavision, je lídrem ve výrobě architektonických, světelných a kamerových filtrů v celosvětovém měřítku. Vyrábí precizní řešení pro každého od fotografů po architekty a kameramany.

Mise

Lee Filters nás informoval, že pro své produkty obvykle používá kartonové obaly. Potřebovali však alternativu s ochrannými vlastnostmi pro svou řadu skleněných filtrů. Použili zákaznický průzkum, aby zjistili, že jejich obaly také potřebují být odolnější a zároveň odpovídat konkrétním velikostem jejich filtrů.

Naše řešení

Po dokončení výzkumu se tým společnosti Lee Filters rozhodl, že nejlepším materiálem pro jejich jedinečné produkty jsou plechové obaly. Kromě zajištění správné úrovně odolnosti byl také cenově výhodnější ve srovnání s jinými alternativami včetně tvrzeného plastu. Navrhli jsme také pěnovou vložku, která byla použita k ochraně produktu uvnitř a zajistila, že zůstane bezpečný během přepravy.

Odpověď od filtrů Lee:

"Úzká spolupráce je klíčovým prvkem pro jakýkoli tým pro nákupy – Tinware Direct dokázal tento požadavek splnit a také nám nabídl perfektní obalové řešení pro náš produkt za cenu v rámci našeho rozpočtu. Právě zaškrtli všechna správná políčka.“


Mohlo by se vám také líbit Zobrazit vše

Heart shaped tin packaging

Kovové tóny: Nejlepší obal pro spotřebitele v EU

Podívejte se na důvody rostoucí obliby kovových obalů u vaší klientely.

Sustainability: protecting the environment

Volba udržitelného balení: klíčový krok k záchraně planety

Není to přehánění: správná rozhodnutí o balení mohou významně ovlivnit naše životní prostředí. Ať už jste vlastníkem malého podniku nebo součástí malého a středního podniku, na vašem výběru záleží....

Repurposed clip lid packaging

Odemykání potenciálu: 8 kreativních způsobů, jak přepracovat naše obaly

Vybrali jsme vzrušující nápady na recyklaci našich obalů, které můžete sdílet se svými zákazníky.