Společnost Pembrokeshire Beach Food Company

Odhadovaný čas čtení: 1 min
The Pembrokeshire Beach Food Company

Společnost Pembrokeshire Beach Food Company se specializuje na poskytování inovativních produktů klientům, které nejsou dostupné nikde jinde na trhu. Konkrétně se snaží vytvářet místní produkty z mořských plodů, které krásně reprezentují vše, co zákazníci na pobřeží milují a čemu rozumí.

Poslání

Společnost dychtivě hledala obaly, které by odpovídaly jejich koření Captain Cat's Môr – produkt, který společnost Marks & Spencers chtěla mít na skladě.  Obaly také musely být udržitelné a eticky vyráběné.

Naše řešení

Věděli jsme, že je důležité vyvinout plechovku, která dokonale odpovídá jedinečné prodejní nabídce společnosti. Naše vlastní zásady udržitelnosti a etické zásady již také odpovídají požadavkům společnosti.

Protože produkt musel být uvnitř plechovky volný, obal musel být vzduchotěsný. Vybrali jsme pákové víko a poskytli pokyny, když Pembrokeshire vytvářel svůj první každý kovový obalový produkt. Vzorky byly vyrobeny tak, aby společnost mohla najít správnou barvu a vyzkoušet plechovku před uvedením do výroby.

Odpověď společnosti Pembrokeshire Beach Food Company:

„Zákaznický servis, který dostáváte od Tinware, je výjimečný, můžete se spolehnout, že pro vás a váš produkt udělají to nejlepší, a dají vám vědět, co se děje na každém kroku .“


Mohlo by se vám také líbit Zobrazit vše

Christmas candle packaging on a beach

Unlocking the Magic of Seasonal Packaging in 2024

Start planning your festive packaging choices today.

Business planning

Navigace v budoucnosti: Váš plán pro obchodní úspěch

Vydejte se na cestu, abyste odhalili význam a techniky efektivního obchodního plánování.

Ferrero Roche

Společnosti v celé EU přijímají udržitelné balení

Velké značky nyní zkoumají udržitelné obaly. Objevte více.