Společnost Rhubarb Candle Company

Odhadovaný čas čtení: 1 min
The Rhubarb Candle Company Candle Tin Packaging


Společnost Rhubarb Candle Company vyrábí svíčky v různých vůních pomocí specifického stylu cínu. Rodinný podnik se vždy snaží zajistit, aby jejich produkty splňovaly nejvyšší standardy kvality. K výrobě svíček také používají pouze bavlněné knoty a přírodní sójový vosk.

Výzva

Společnost nás kontaktovala ohledně naší služby na míru, protože měla zájem o vyražení svých víček. Nakonec se rozhodli koupit naše skladové plechovky a upravit je pomocí štítků. Obchodní společnost poznamenala, že naše řešení na míru by mohla být cestou, kterou by mohli v budoucnu prozkoumat, protože budou nadále růst.

Řešení

Dodali jsme cínové obaly společnosti The Rhubarb Candle Company, protože to považovali za ideální řešení pro jejich potřeby. Umožnilo jim to vytvářet vysoce kvalitní svíčky za nákladově efektivní cenu.

Odpověď od společnosti Rhubarb Candle Company:

‘‘Vybral jsem si Tinware, protože nám byl doporučen pro dodávání kvalitních plechovek v různých stylech a velikostech. Doporučil bych vás a doporučil bych vás lidem, předal jsem vaše údaje 3 lidem a myslím si, že vaše produkty jsou fantastické a dodací lhůta je velmi dobrá.“


Mohlo by se vám také líbit Zobrazit vše

Christmas candle packaging on a beach

Unlocking the Magic of Seasonal Packaging in 2024

Start planning your festive packaging choices today.

Business planning

Navigace v budoucnosti: Váš plán pro obchodní úspěch

Vydejte se na cestu, abyste odhalili význam a techniky efektivního obchodního plánování.

Ferrero Roche

Společnosti v celé EU přijímají udržitelné balení

Velké značky nyní zkoumají udržitelné obaly. Objevte více.