5 problémů s balením, které by mohly poškodit vaši firmu

Odhadovaný čas čtení: 2 min
Biscuit tin on glass table with a white background.

Více než 80 % zákazníků zkontroluje recenze, než se zaváží k nákupu produktu online. Ať už zkoumají Google, sociální média nebo osobní doporučení, je důležité, aby objevili pozitivní vnímání vaší firmy. Proto je důležité prozkoumat některé problémy, které mohou poškodit názor spotřebitelů.

Podobně jako u dodávek mohou mít zákazníci velké problémy s vaší společností, pokud obal, který si vyberete, nesplňuje jejich očekávání. Zde je několik běžných stížností, které byste měli řešit.

Nepravdivý marketing 

Jedním z nejlepších způsobů, jak váš produkt vyniknout, je upravit obal. Můžete to udělat pomocí výtisků, štítků a různých dalších designových prvků. Pokud se však rozhodnete prozkoumat tuto možnost, je důležité se ujistit, že obrázky nebo zprávy odpovídají produktu uvnitř. Pokud například použijete obrázek položky na vnější straně obalu, musí odpovídat tomu, co je obsaženo uvnitř.

Poškozené položky 

Velkou nepříjemností pro zákazníky je doručení poškozeného zboží. K tomu často dochází, protože použitý obal není vhodný pro bezpečné uchování věcí. V některých případech to znamená, že jste nepoužili dostatek materiálu. V jiných případech to může být problém s vaší doručovací společností, ale to se stále odrazí na vaší značce. To je důvod, proč jsou kovové obaly, jako je pocínovaný plech, oblíbenou volbou. Spojuje sílu oceli s krásou cínu.

Obtížné otevření 

Přístupnost je dalším klíčovým faktorem, na který byste měli vždy myslet při výběru nebo navrhování obalu pro nový produkt. Pokud se váš obal těžko otevírá, pak to zanechá zákazníky frustrované a otrávené. To platí i v případě, že produkt, který prodáváte, je naprosto fantastický. Existuje mnoho způsobů, jak zajistit, aby se váš obal dal snadno otevřít. Pokud například používáte stojací sáčky, měli byste se ujistit, že mají trhací otvor.

Tupé nebo obyčejné

Můžete také zjistit, že váš obal je příliš matný nebo hladký. To je zvláště důležité u předmětů, kde je estetika součástí přitažlivosti. Můžete například prodávat svíčky. Svíčky se běžně kupují jako dárky během svátečního období. V tomto případě zákazníci často očekávají, že obal bude krásný. Plechové balení svíček je skvělý způsob, jak dosáhnout tohoto účinku a zajistit, aby váš produkt působil správným dojmem.

Nezapomeňte, že velké procento vaší zákaznické základny bude sdílet obrázky obalů, které se jim líbí. Je tedy ve vašem nejlepším zájmu být kreativní a nápaditý při výběru designu.

Příliš velké

Zákazníci se v dnešní době více starají o životní prostředí. Zejména mileniálové považují ochranu planety za nejvyšší prioritu. To znamená, že nechtějí kupovat produkty, které plýtvají materiály nebo používají velké množství papíru a lepenky. Místo toho byste se měli ujistit, že vaše balení odpovídá velikosti položky, kterou prodáváte nebo dodáváte.

Jak vidíte, váš výběr obalů může mít obrovský dopad na vnímání zákazníků. V Tinware Direct se specializujeme na skladování a vytváření obalů, které budou všichni spotřebitelé zbožňovat. Kontaktujte náš tým ještě dnes a zjistěte, jak vám můžeme pomoci dosáhnout vašich marketingových cílů.


Mohlo by se vám také líbit Zobrazit vše

Heart shaped tin packaging

Kovové tóny: Nejlepší obal pro spotřebitele v EU

Podívejte se na důvody rostoucí obliby kovových obalů u vaší klientely.

Sustainability: protecting the environment

Volba udržitelného balení: klíčový krok k záchraně planety

Není to přehánění: správná rozhodnutí o balení mohou významně ovlivnit naše životní prostředí. Ať už jste vlastníkem malého podniku nebo součástí malého a středního podniku, na vašem výběru záleží....

Repurposed clip lid packaging

Odemykání potenciálu: 8 kreativních způsobů, jak přepracovat naše obaly

Vybrali jsme vzrušující nápady na recyklaci našich obalů, které můžete sdílet se svými zákazníky.